Harmonia. Prestiż. Elegancja.Zamieszkaj na wrocławskiej kępie mieszczańskiej i poczuj prawdziwą esencję miasta.

PL | EN

Skontaktuj się z Nami

ZyndramaHarmonia mieszkania z widokiem na rzekę

Prestiżowa inwestycja położona na odrzańskiej wyspie Kępa Mieszczańska – miejscu, które niebawem stanie się najbardziej pożądaną dzielnicą Wrocławia. Zyndrama zachwyci każdego wielbiciela nowoczesnej, eleganckiej architektury. Skryta w zacisznej uliczce, nad samym brzegiem rzeki pozwala korzystać z przywilejów mieszkania w centrum tętniącego energią miasta.

GaleriaZ myślą o najbardziej wymagających

HarmoniaW centrum tętniącego życiem miasta

Zyndrama jest idealnym miejscem dla osób, którym zależy na życiu w ścisłym centrum Wrocławia, a jednocześnie doceniają harmonię i spokój wynikający z mieszkania nad rzeką. Kameralne położenie inwestycji pozwala na niczym nieskrępowany relaks i odpoczynek po zabieganym dniu pracy. Teren wokół inwestycji wzbogaci specjalnie zaprojektowana zieleń, a także elementy małej architektury.

PrestiżButikowe mieszkania typu waterfront

ElegancjaZ dbałością o każdy najmniejszy detal

Zyndramę zaprojektowano według najnowszych trendów, starannie dopracowując każdy detal. Od wejścia przywita nas reprezentacyjne lobby, wykonane z najwyższej klasy materiałów. Przestronne mieszkania, wykończone w standardzie premium, dzięki obecnym przeszkleniom i narożnikowym oknom, posiadają doskonałe doświetlenie wnętrza. Wszystkie te elementy podkreślają elegancki wizerunek miejsca.

LokalizacjaW samym sercu Wrocławia

Zyndrama powstaje w bezpośrednim centrum miasta, choć w zacisznym bocznym zaułku, na jednej z licznych wysp Wrocławia — Kępie Mieszczańskiej. W ciągu 10 minut dotrzemy stąd do Ratusza Wrocławskiego Rynku czy na Wyspę Słodową.

Lokalizacja inwestycji pozwala na swobodne korzystanie z kulturalnej i rekreacyjnej oferty centrum Wrocławia. Komfortowe położenie w stosunku do najważniejszych instytucji i kompleksów biurowych korzystnie wpływa na wygodę w codziennym życiu. Jednocześnie, dzięki położeniu w cichej uliczce nad Odrą, pozwala uniknąć miejskiego zgiełku i cieszyć się spokojną okolicą.

ApartamentyMieszkaj z widokiem na rzekę

Przestronne mieszkania z przeszkleniami i narożnikowymi oknami nadają wnętrzom niebywałej elegancji i stylu. Ich butikowy charakter przekłada się na wysoki prestiż inwestycji, a doceni go każdy entuzjasta ponadczasowych aranżacji. Przemyślane rozmieszczenie pomieszczeń oraz duże balkony podnoszą komfort mieszkania i dają nieograniczone możliwości ich wystroju.

Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 62,91 m2, zlokalizowane na II piętrze budynku. Jego zaletą jest przestronny salon z aneksem kuchennym, duży balkon, a także zaciszna sypialnia dogodnie połączona z łazienką.

Skontaktuj się z nami aby poznać pełną ofertę apartamentów

Pobierz kartę Pobierz folder

6B47 PolandA different way of developing real estate

Jest lokalną spółką firmy 6B47 Real Estate Investors AG, która prowadzi działalność deweloperską na rynku nieruchomości w Austrii, Niemczech oraz Polsce. 6B47 Poland koncentruje się na działalności w branży nieruchomości na polskim rynku. Deweloper skupia się na inwestycjach w Warszawie, Wrocławiu i Krakowie. Jego celem jest rozwój projektów w atrakcyjnych lokalizacjach oraz o wysokich walorach budowlanych.

Kontakt

Adres inwestycji: ul. Zyndrama z Maszkowic 20, 50-202 Wrocław